6.3TLV3300M12.5X16
RubyconRubycon
6.3TLV3300M12.5X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3TLV3300M12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.6.3TLV3300M12.5X16.pdf2.6.3TLV3300M12.5X16.pdf3.6.3TLV3300M12.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • Viesti
6.3TLV3300M12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3TLV3300M12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2080-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 55 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset Automotive