6.3TZV22M4X6.1
RubyconRubycon
6.3TZV22M4X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3TZV22M4X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.6.3TZV22M4X6.1.pdf2.6.3TZV22M4X6.1.pdf3.6.3TZV22M4X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
6.3TZV22M4X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3TZV22M4X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja TZV Ripple Current @ Low Frequency 28.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-1671-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.35 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset Automotive