6.3WXA470MEFCT78X9
RubyconRubycon
6.3WXA470MEFCT78X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3WXA470MEFCT78X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3WXA470MEFCT78X9.pdf2.6.3WXA470MEFCT78X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
6.3WXA470MEFCT78X9: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3WXA470MEFCT78X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 974707 pcs Tietolomake 1.6.3WXA470MEFCT78X9.pdf2.6.3WXA470MEFCT78X9.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 324mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset Automotive