6.3YXF100MEFCT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3YXF100MEFCT15X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3YXF100MEFCT15X11.pdf2.6.3YXF100MEFCT15X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
6.3YXF100MEFCT15X11: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3YXF100MEFCT15X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1737565 pcs Tietolomake 1.6.3YXF100MEFCT15X11.pdf2.6.3YXF100MEFCT15X11.pdf
Toleranssi 100µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja YXF
RoHS-tila Tape & Box (TB) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 6.3V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 105mA @ 120Hz
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 6.3YXF100MEFCT15X11 Lifetime @ Temp. -
impedanssi 900 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Laajennettu kuvaus 100µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Sovellukset 4000 Hrs @ 105°C