6.3YXG1000MEFC8X16
RubyconRubycon
6.3YXG1000MEFC8X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3YXG1000MEFC8X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3YXG1000MEFC8X16.pdf2.6.3YXG1000MEFC8X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
6.3YXG1000MEFC8X16: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3YXG1000MEFC8X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 181911 pcs Tietolomake 1.6.3YXG1000MEFC8X16.pdf2.6.3YXG1000MEFC8X16.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 504mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2348
6.3YXG1000MEFC8X16-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 87 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose