6.3YXG2200MEFCT810X23
RubyconRubycon
6.3YXG2200MEFCT810X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3YXG2200MEFCT810X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3YXG2200MEFCT810X23.pdf2.6.3YXG2200MEFCT810X23.pdf
  • Viesti
6.3YXG2200MEFCT810X23: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3YXG2200MEFCT810X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 392762 pcs Tietolomake 1.6.3YXG2200MEFCT810X23.pdf2.6.3YXG2200MEFCT810X23.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.155A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 42 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF