6.3ZL330MEFC6.3X11
RubyconRubycon
6.3ZL330MEFC6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3ZL330MEFC6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3ZL330MEFC6.3X11.pdf2.6.3ZL330MEFC6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
6.3ZL330MEFC6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3ZL330MEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 258537 pcs Tietolomake 1.6.3ZL330MEFC6.3X11.pdf2.6.3ZL330MEFC6.3X11.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 222.75mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-2924
6.3ZL330MEFC6.3X11-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 130 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF