6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7.pdf2.6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1340533 pcs Tietolomake 1.6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7.pdf2.6.3ZLG100MEFCTZ6.3X7.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 150 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose