63KXF1000MEFCSN22X20
RubyconRubycon
63KXF1000MEFCSN22X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63KXF1000MEFCSN22X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
lomakkeissa: 1.63KXF1000MEFCSN22X20.pdf2.63KXF1000MEFCSN22X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63KXF1000MEFCSN22X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63KXF1000MEFCSN22X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67732 pcs Tietolomake 1.63KXF1000MEFCSN22X20.pdf2.63KXF1000MEFCSN22X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja KXF Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose