63MS71MEFCT54X7
RubyconRubycon
63MS71MEFCT54X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MS71MEFCT54X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63MS71MEFCT54X7.pdf2.63MS71MEFCT54X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
63MS71MEFCT54X7: n tekniset tiedot
Osa numero 63MS71MEFCT54X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2281259 pcs Tietolomake 1.63MS71MEFCT54X7.pdf2.63MS71MEFCT54X7.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja MS7 Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose