63MU223M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MU223M2012
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805
lomakkeissa: 63MU223M2012.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
63MU223M2012: n tekniset tiedot
Osa numero 63MU223M2012 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89269 pcs Tietolomake 63MU223M2012.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranssi 0.022µF
päättyminen - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PMLCAP®, MU
Ripple Current - matala taajuus DC Link, DC Filtering Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 63MU0.02202012X
63MU0.02202012X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 63MU223M2012 Lifetime @ Temp. -
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 0.022µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Dielectric Halkaisija Acrylic, Metallized Kuvaus CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805
Nykyinen - Vuoto 63V