63MU331MZ12012
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MU331MZ12012
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 330PF 20% 63VDC 0805
lomakkeissa: 63MU331MZ12012.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
63MU331MZ12012: n tekniset tiedot
Osa numero 63MU331MZ12012 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 330PF 20% 63VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 99182 pcs Tietolomake 63MU331MZ12012.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PMLCAP®, MU