63MXG12000MEFCSN35X45
RubyconRubycon
63MXG12000MEFCSN35X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MXG12000MEFCSN35X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
lomakkeissa: 1.63MXG12000MEFCSN35X45.pdf2.63MXG12000MEFCSN35X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
63MXG12000MEFCSN35X45: n tekniset tiedot
Osa numero 63MXG12000MEFCSN35X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7673 pcs Tietolomake 1.63MXG12000MEFCSN35X45.pdf2.63MXG12000MEFCSN35X45.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.4625A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3853
63MXG12000MEFCSN35X45-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 12000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 12000µF