63MXG6800MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MXG6800MEFC25X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
lomakkeissa: 1.63MXG6800MEFC25X45.pdf2.63MXG6800MEFC25X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63MXG6800MEFC25X45: n tekniset tiedot
Osa numero 63MXG6800MEFC25X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19966 pcs Tietolomake 1.63MXG6800MEFC25X45.pdf2.63MXG6800MEFC25X45.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 3.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.1975A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose