63PEV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
63PEV10M6.3X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63PEV10M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
lomakkeissa: 1.63PEV10M6.3X6.1.pdf2.63PEV10M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
63PEV10M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 63PEV10M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 157043 pcs Tietolomake 1.63PEV10M6.3X6.1.pdf2.63PEV10M6.3X6.1.pdf
Jännite - Rated 63V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PEV
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3804-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF