63PK680MEFC12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63PK680MEFC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.63PK680MEFC12.5X25.pdf2.63PK680MEFC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
63PK680MEFC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63PK680MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 250758 pcs Tietolomake 1.63PK680MEFC12.5X25.pdf2.63PK680MEFC12.5X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF