63PZA27M8X12.5
RubyconRubycon
63PZA27M8X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63PZA27M8X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H
lomakkeissa: 1.63PZA27M8X12.5.pdf2.63PZA27M8X12.5.pdf
  • Viesti
63PZA27M8X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63PZA27M8X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78016 pcs Tietolomake 1.63PZA27M8X12.5.pdf2.63PZA27M8X12.5.pdf
Jännite - Rated 63V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PZA
Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2145
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 27µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 33 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 27µF