63RX30100MT810X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63RX30100MT810X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63RX30100MT810X16.pdf2.63RX30100MT810X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
63RX30100MT810X16: n tekniset tiedot
Osa numero 63RX30100MT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 379774 pcs Tietolomake 1.63RX30100MT810X16.pdf2.63RX30100MT810X16.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 200 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 100µF