63RX30470MGC16X25
RubyconRubycon
63RX30470MGC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63RX30470MGC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63RX30470MGC16X25.pdf2.63RX30470MGC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
63RX30470MGC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63RX30470MGC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95874 pcs Tietolomake 1.63RX30470MGC16X25.pdf2.63RX30470MGC16X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 1.125A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 69 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 470µF