63SEV470M18X16.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63SEV470M18X16.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
lomakkeissa: 1.63SEV470M18X16.5.pdf2.63SEV470M18X16.5.pdf3.63SEV470M18X16.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
63SEV470M18X16.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63SEV470M18X16.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3511-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF