63ST684M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ST684M4532X
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
63ST684M4532X: n tekniset tiedot
Osa numero 63ST684M4532X Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30768 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Acrylic, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
kapasitanssi 0.68µF Sovellukset DC Link, DC Filtering
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
63ST474M3225X
63ST474M3225X
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210
Varastossa: 133695 pcs
ladata:
RFQ
63ST684MC14532
63ST684MC14532
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Varastossa: 26633 pcs
ladata: 63ST684MC14532.pdf
RFQ
63ST684M4532
63ST684M4532