63YXG120MEFCTA8X20
RubyconRubycon
63YXG120MEFCTA8X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG120MEFCTA8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG120MEFCTA8X20.pdf2.63YXG120MEFCTA8X20.pdf
  • Viesti
63YXG120MEFCTA8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG120MEFCTA8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 550844 pcs Tietolomake 1.63YXG120MEFCTA8X20.pdf2.63YXG120MEFCTA8X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 181mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 362mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 330 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 120µF