63YXG56MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
63YXG56MEFCTA8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG56MEFCTA8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG56MEFCTA8X11.5.pdf2.63YXG56MEFCTA8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
63YXG56MEFCTA8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG56MEFCTA8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 751590 pcs Tietolomake 1.63YXG56MEFCTA8X11.5.pdf2.63YXG56MEFCTA8X11.5.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 116mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet Q9274129
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 630 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose