63YXH15MEFCT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXH15MEFCT15X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXH15MEFCT15X11.pdf2.63YXH15MEFCT15X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
63YXH15MEFCT15X11: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXH15MEFCT15X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1646960 pcs Tietolomake 1.63YXH15MEFCT15X11.pdf2.63YXH15MEFCT15X11.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 26.04mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 62mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 15µF