63YXH680MEFCGC18X20
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXH680MEFCGC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXH680MEFCGC18X20.pdf2.63YXH680MEFCGC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63YXH680MEFCGC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXH680MEFCGC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86664 pcs Tietolomake 1.63YXH680MEFCGC18X20.pdf2.63YXH680MEFCGC18X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 715mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 72 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF