63ZL1000MEFC16X35.5
RubyconRubycon
63ZL1000MEFC16X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZL1000MEFC16X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZL1000MEFC16X35.5.pdf2.63ZL1000MEFC16X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63ZL1000MEFC16X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZL1000MEFC16X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74537 pcs Tietolomake 1.63ZL1000MEFC16X35.5.pdf2.63ZL1000MEFC16X35.5.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.701A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 21 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose