63ZLH820MEFC12.5X40
RubyconRubycon
63ZLH820MEFC12.5X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLH820MEFC12.5X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLH820MEFC12.5X40.pdf2.63ZLH820MEFC12.5X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
63ZLH820MEFC12.5X40: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLH820MEFC12.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41918 pcs Tietolomake 1.63ZLH820MEFC12.5X40.pdf2.63ZLH820MEFC12.5X40.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.764A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.94A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1508
63ZLH820MEFC125X40
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 27 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose