63ZLJ1000M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLJ1000M16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE
lomakkeissa: 1.63ZLJ1000M16X25.pdf2.63ZLJ1000M16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
63ZLJ1000M16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLJ1000M16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 60361 pcs Tietolomake 1.63ZLJ1000M16X25.pdf2.63ZLJ1000M16X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4109
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) impedanssi 20 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF