63ZLJ150MTA8X20
RubyconRubycon
63ZLJ150MTA8X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLJ150MTA8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLJ150MTA8X20.pdf2.63ZLJ150MTA8X20.pdf
  • Viesti
63ZLJ150MTA8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLJ150MTA8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 427697 pcs Tietolomake 1.63ZLJ150MTA8X20.pdf2.63ZLJ150MTA8X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 96 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose