6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6SW180MX
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 6SW180MX.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
6SW180MX: n tekniset tiedot
Osa numero 6SW180MX Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80092 pcs Tietolomake 6SW180MX.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF