75YXF220MEFCG110X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 75YXF220MEFCG110X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL
lomakkeissa: 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
75YXF220MEFCG110X20: n tekniset tiedot
Osa numero 75YXF220MEFCG110X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 394649 pcs Tietolomake 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
Jännite - Rated 75V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXF Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose