80LSW22000MEFC51X118
RubyconRubycon
80LSW22000MEFC51X118 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80LSW22000MEFC51X118
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
lomakkeissa: 1.80LSW22000MEFC51X118.pdf2.80LSW22000MEFC51X118.pdf3.80LSW22000MEFC51X118.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
80LSW22000MEFC51X118: n tekniset tiedot
Osa numero 80LSW22000MEFC51X118 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSW Ripple Current @ Low Frequency 9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.858" (21.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22000µF Sovellukset General Purpose