80MXC2700MEFC25X35
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80MXC2700MEFC25X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
lomakkeissa: 1.80MXC2700MEFC25X35.pdf2.80MXC2700MEFC25X35.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
80MXC2700MEFC25X35: n tekniset tiedot
Osa numero 80MXC2700MEFC25X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 32096 pcs Tietolomake 1.80MXC2700MEFC25X35.pdf2.80MXC2700MEFC25X35.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7485A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2700µF Sovellukset General Purpose