80MXG2200MEFCSN25X30
RubyconRubycon
80MXG2200MEFCSN25X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80MXG2200MEFCSN25X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
lomakkeissa: 1.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf2.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
80MXG2200MEFCSN25X30: n tekniset tiedot
Osa numero 80MXG2200MEFCSN25X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24650 pcs Tietolomake 1.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf2.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf
Toleranssi 2200µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja MXG
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 80V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-3359 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 2.03A @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 80MXG2200MEFCSN25X30
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) Laajennettu kuvaus 2200µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C