80MXG4700MEFCSN30X35
RubyconRubycon
80MXG4700MEFCSN30X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80MXG4700MEFCSN30X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
lomakkeissa: 1.80MXG4700MEFCSN30X35.pdf2.80MXG4700MEFCSN30X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
80MXG4700MEFCSN30X35: n tekniset tiedot
Osa numero 80MXG4700MEFCSN30X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7425 pcs Tietolomake 1.80MXG4700MEFCSN30X35.pdf2.80MXG4700MEFCSN30X35.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 3.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.887A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3947
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF