80TXW470MEFC10X60
RubyconRubycon
80TXW470MEFC10X60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80TXW470MEFC10X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80TXW470MEFC10X60.pdf2.80TXW470MEFC10X60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
80TXW470MEFC10X60: n tekniset tiedot
Osa numero 80TXW470MEFC10X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83107 pcs Tietolomake 1.80TXW470MEFC10X60.pdf2.80TXW470MEFC10X60.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.975A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.59A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose