80ZLH1500MEFCGC18X40
RubyconRubycon
80ZLH1500MEFCGC18X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLH1500MEFCGC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
80ZLH1500MEFCGC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLH1500MEFCGC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45011 pcs Tietolomake 1.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf2.80ZLH1500MEFCGC18X40.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.106A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 26 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose