80ZLH33MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
80ZLH33MEFCTA6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLH33MEFCTA6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80ZLH33MEFCTA6.3X11.pdf2.80ZLH33MEFCTA6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
80ZLH33MEFCTA6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLH33MEFCTA6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 916183 pcs Tietolomake 1.80ZLH33MEFCTA6.3X11.pdf2.80ZLH33MEFCTA6.3X11.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 112.14mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 570 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose