80ZLH560MEFC12.5X40
RubyconRubycon
80ZLH560MEFC12.5X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLH560MEFC12.5X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80ZLH560MEFC12.5X40.pdf2.80ZLH560MEFC12.5X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
80ZLH560MEFC12.5X40: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLH560MEFC12.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47060 pcs Tietolomake 1.80ZLH560MEFC12.5X40.pdf2.80ZLH560MEFC12.5X40.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.287A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3055
80ZLH560MEFC12.5X40-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 36 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF