80ZLH820MEFC16X35.5
RubyconRubycon
80ZLH820MEFC16X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLH820MEFC16X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 80V T/H
lomakkeissa: 1.80ZLH820MEFC16X35.5.pdf2.80ZLH820MEFC16X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
80ZLH820MEFC16X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLH820MEFC16X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 80V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49239 pcs Tietolomake 1.80ZLH820MEFC16X35.5.pdf2.80ZLH820MEFC16X35.5.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3594
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 29 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose