80ZLJ180MT810X25
RubyconRubycon
80ZLJ180MT810X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLJ180MT810X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80ZLJ180MT810X25.pdf2.80ZLJ180MT810X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
80ZLJ180MT810X25: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLJ180MT810X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 252756 pcs Tietolomake 1.80ZLJ180MT810X25.pdf2.80ZLJ180MT810X25.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 69 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose