80ZLJ82MT78X20
RubyconRubycon
80ZLJ82MT78X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 80ZLJ82MT78X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
lomakkeissa: 1.80ZLJ82MT78X20.pdf2.80ZLJ82MT78X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
80ZLJ82MT78X20: n tekniset tiedot
Osa numero 80ZLJ82MT78X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 372310 pcs Tietolomake 1.80ZLJ82MT78X20.pdf2.80ZLJ82MT78X20.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 160 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose