8SW68M2.7X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8SW68M2.7X7.3
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
lomakkeissa: 8SW68M2.7X7.3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
8SW68M2.7X7.3: n tekniset tiedot
Osa numero 8SW68M2.7X7.3 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135519 pcs Tietolomake 8SW68M2.7X7.3.pdf
Jännite - Rated 8V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.106" (2.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Wurth Electronics
Kuvaus: CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V SMD