D2710.512
SCSSCS
D2710.512 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D2710.512
Valmistaja / merkki: SCS
Tuotteen Kuvaus BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5
lomakkeissa: 1.D2710.512.pdf2.D2710.512.pdf3.D2710.512.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
D2710.512: n tekniset tiedot
Osa numero D2710.512 Valmistaja SCS
Kuvaus BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93139 pcs Tietolomake 1.D2710.512.pdf2.D2710.512.pdf3.D2710.512.pdf
Leveys - Inside 10.5" (266.7mm) Tyyppi Moisture Barrier Bag
Paksuus 7.0 mil (177.8 microns) Vetolujuus 6550 psi
Staattinen Discharge Suojaus <10nJ Sarja Dri-Shield® 2700
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Metal Layer Dual Layer
Pituus - Inside 12" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant