D301215.125
SCSSCS
D301215.125 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: D301215.125
Valmistaja / merkki: SCS
Tuotteen Kuvaus BAG MOIST BARR MTL IN 15.125X12"
lomakkeissa: 1.D301215.125.pdf2.D301215.125.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
D301215.125: n tekniset tiedot
Osa numero D301215.125 Valmistaja SCS
Kuvaus BAG MOIST BARR MTL IN 15.125X12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66255 pcs Tietolomake 1.D301215.125.pdf2.D301215.125.pdf
Leveys - Inside 12" (304.8mm) Tyyppi Moisture Barrier Bag
Paksuus 6.0 mil (152.4 microns) Vetolujuus 3800 psi
Staattinen Discharge Suojaus <10nJ Sarja Dri-Shield® 3000
Metal Layer In Pituus - Inside 15.125" (384.2mm)