SIGN17X22E
SCSSCS
SIGN17X22E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIGN17X22E
Valmistaja / merkki: SCS
Tuotteen Kuvaus SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17"
lomakkeissa:
  • Viesti
SIGN17X22E: n tekniset tiedot
Osa numero SIGN17X22E Valmistaja SCS
Kuvaus SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4704 pcs Tietolomake
Tyyppi Sign Sarja -
Pakkaus - Muut nimet 00051111746134
materiaali Paper Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Otsikkotyypin - tarrakoon 22.00" L x 17.00" W (558.8mm x 431.8mm)