SCW-SC3LF-100R-F
TT Electronics/IRC
SCW-SC3LF-100R-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCW-SC3LF-100R-F
Valmistaja / merkki: TT Electronics/IRC
Tuotteen Kuvaus RES SMD 100 OHM 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: SCW-SC3LF-100R-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
SCW-SC3LF-100R-F: n tekniset tiedot
Osa numero SCW-SC3LF-100R-F Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 100 OHM 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67677 pcs Tietolomake SCW-SC3LF-100R-F.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 3W
Jännite - Breakdown - Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Sarja SC3
RoHS-tila Cut Tape (CT) Polarisaatio Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Muut nimet 989-1181-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SCW-SC3LF-100R-F
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.89mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 100 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 100 OHM 3W 2512 WIDE