SD453R16S20PC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD453R16S20PC
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 1.6KV 400A B8
lomakkeissa: SD453R16S20PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SD453R16S20PC: n tekniset tiedot
Osa numero SD453R16S20PC Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE GEN PURP 1.6KV 400A B8 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6890 pcs Tietolomake SD453R16S20PC.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 400A
Jännite - Breakdown B-8 Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio B-8
Muut nimet *SD453R16S20PC Käyttölämpötila - liitäntä 2µs
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero SD453R16S20PC Laajennettu kuvaus Diode Standard 1600V (1.6kV) 400A Chassis, Stud Mount B-8
diodikonfiguraatiolla 50mA @ 1600V Kuvaus DIODE GEN PURP 1.6KV 400A B8
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2.2V @ 1500A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 1600V (1.6kV)
Kapasitanssi @ Vr, F -40°C ~ 150°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD453N16S30PC
SD453N16S30PC
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1.6KV 450A B8
Varastossa: 879 pcs
ladata: SD453N16S30PC.pdf
RFQ
SD444-42-22-261
SD444-42-22-261
valmistajat: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Kuvaus: DETECTOR/AMP BLU 11.3MM DIA
Varastossa: 145 pcs
ladata: SD444-42-22-261.pdf
RFQ
SD4H6
SD4H6
valmistajat: Panduit
Kuvaus: DUCT SLOT DIVIDER PVC 4"HX 6'
Varastossa: 3221 pcs
ladata: SD4H6.pdf
SD4EMI
SD4EMI
valmistajat: Panduit
Kuvaus: 4" NOISE SHIELD DIVIDER WALL