SD500N30PSC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD500N30PSC
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 3KV 475A B8
lomakkeissa: SD500N30PSC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SD500N30PSC: n tekniset tiedot
Osa numero SD500N30PSC Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE GEN PURP 3KV 475A B8 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5008 pcs Tietolomake SD500N30PSC.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 475A
Jännite - Breakdown B-8 Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio B-8
Muut nimet *SD500N30PSC Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SD500N30PSC
Laajennettu kuvaus Diode Standard 3000V (3kV) 475A Chassis, Stud Mount B-8 diodikonfiguraatiolla 50mA @ 3000V
Kuvaus DIODE GEN PURP 3KV 475A B8 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.66V @ 1000A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 3000V (3kV) Kapasitanssi @ Vr, F -40°C ~ 150°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD52-1R2-R
SD52-1R2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 2.33A 27.9 MOHM
Varastossa: 90307 pcs
ladata: SD52-1R2-R.pdf
RFQ
SD52-101-R
SD52-101-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 100UH 390MA 1 OHM SMD
Varastossa: 46893 pcs
ladata: SD52-101-R.pdf
RFQ
SD511
SD511
valmistajat: Staco Energy Products Co.
Kuvaus: VARIABLE TRANSFORMER 140V 5A
Varastossa: 62 pcs
ladata: SD511.pdf
SD51
SD51
valmistajat: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 45V 60A DO5
ladata: SD51.pdf
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.11A 121.5 MOHM
ladata: SD52-100-R.pdf
SD51R
SD51R
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY REV 45V DO5