GL10-P4111
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GL10-P4111
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus SEN PHT M12 4-PIN
lomakkeissa:
Varaston kunto 995 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
GL10-P4111: n tekniset tiedot
Osa numero GL10-P4111 Valmistaja N/A
Kuvaus SEN PHT M12 4-PIN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 995 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10 V ~ 30 V Sarja G10
Mittausmenetelmä Retroreflective Sensing Etäisyys 3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m)
Vasteaika 500µs Output Configuration PNP
Muut nimet 1065878
GL10-P4111-ND
Käyttölämpötila -30°C ~ 60°C (TA)